HATÁRIDŐ HOSSZABBÍTÁS: JELENTKEZZ A LEGINNOVATÍVABB SZAKDOLGOZAT/DIPLOMAMUNKA PÁLYÁZATRA!

2021. február 10-ig lehet jelentkezni a leginnovatívabb szakdolgozat/diplomamunka pályázatra!

A pályázat célja, hogy az innovatív megoldásokat, eredményeket tartalmazó szakdolgozatok/diplomamunkák elismertté váljanak. A szakdolgozatban ismertetett megoldás, eredmény témáját illetően megkötés nincs, az vonatkozhat egy termék prototípusának megtervezésére, kifejlesztésére, egy piacképes szolgáltatás létrehozására, vagy dizájn projektre, az OECD Oslo Kézikönyvének széles definíciója szerint értelmezésben.

A pályázaton részt vehet:

Óbudai Egyetemmel hallgatói jogviszonyban álló, szakdolgozatát/ diplomamunkáját

• 2019/2020 tanév I. félévében, vagy
  • 2019/2020 tanév II. félévében, vagy
  • 2020/2021 tanév I. félévében sikeresen megvédett alap- vagy mesterképzésben résztvevő hallgató.

A pályázat két kategóriában kerül kiírásra:

(a) szakdolgozatát alapképzésben sikeresen megvédett hallgató

(b) diplomamunkáját mesterképzésben sikeresen megvédett hallgató.

A verseny díjazása:

I. díj      150.000 Ft

II. díj     100.000 Ft

III. díj    50.000 Ft

Zöld különdíj

A pályázatok benyújtásának határideje: 2021. február 10. 24:00 CET

A pályázatokat felkért szakmai zsűri bírálja el legkésőbb 2021. február 28-ig.

A pályázatok eredményéről a pályázót az EKIK mindkét kategóriában a döntés meghozatalától számított 5 munkanapon belül e-mailben értesíti.

A pályázati feltételekről részleteket a versenyfelhívásban találhatnak.

A verseny a 2019-1.2.1-EGYETEMI-ÖKO-2019-00017 számú „Innovációs ökoszisztéma fejlesztése az Óbudai Egyetemen” projekt finanszírozásában valósul meg.

Letöltések