Jelentkezz a vállalkozói kompetenciákat segítő tréningre!

Az Óbudai Egyetem kompetenciafejlesztő tréninget indít azoknak a hallgatóknak, akiket érdekel a vállalkozóvá válás, vagy szeretnének vállalkozók lenni.

A tréning a legfontosabb praktikákat, ismereteket gyakorlatorientált szempontból mutatja be.

Tematika:

1. Projektszemlélet fontossága a vállalkozások életében
  2. Projektelőkészítés és tervezés
  3. Vállalkozói pénzügyi kultúra és tudatosság a XXI. század felgyorsult világában
  4. Piackutatás, versenyelemzés, piaci adatok értelmezése
  5. A munkáltatói márkaépítés jelentősége és lehetőségei a munkaerőpiaci változások fényében
  6. Integrált marketingkommunikáció tervezése, stratégiai lépései, kommunikációs trendek

A kurzusokon az elméleti és gyakorlati okatás egyaránt megjelenik. A program gyakorlatorientált megvalósítása miatt minden hallgató számára biztosított az egyéni konzultáció. Az oktatás hibrid módon - online és offline formában - kerül megtartásra.

Az EFOP-3.6.1-16-2016-00010 - Intelligens szakosodást szolgáló intézményi fejlesztések az Óbudai Egyetemen című projektben megvalósuló tréning során hasznos tudnivalókkal gazdagodhatnak mindazok, akik a vállalkozói szférában képzelik el a jövőjüket.

Jelentkezés: https://kgk.uni-obuda.hu/Vallalkozoi_kompetenciakat_segito_trening_2020_osz_regisztracio